14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Życzenia na nowy rok szkolny

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty,
Drodzy Uczniowie i Rodzice

W dniu dzisiejszym naukę w naszych szkołach rozpocznie ogółem 10 562 uczniów, których  opieką swoją i troską otoczy 1205 nauczycieli i wychowawców i z tej okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2016/2017 składam wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, a także zaangażowania i niesłabnącego entuzjazmu w podejmowaniu wyzwań w nowym roku szkolnym.


Wam, drodzy Uczniowie, życzę aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzę, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.
Wszystkim Państwu, którzy 1 września 2016 r. rozpoczną kolejny etap w swej pracy i edukacji, życzę wytrwałości i zapału w osiąganiu zamierzonych celów, satysfakcji i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.


Równocześnie zapewniam, że w Przemyślu dokładamy wszelkich starań, by zapewnić jak najlepsze warunki do nauczania i zdobywania wiedzy. Stale wzbogacamy i modernizujemy bazę oświatową. Dążymy do tego, by najmłodsze pokolenie mogło w swoim mieście przejść wszystkie etapy edukacji mając zapewniony najwyższy poziom kształcenia.

 

Prezydent Miasta Przemyśla

Robert Choma

Opublikował:  | Data publikacji: 01-09-2016 08:13
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 01-09-2016 08:14