14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl na Międzynarodowych Tragach Turystycznych w Budapeszcie

 Od 29 marca do 1 kwietnia br. trwały w stolicy Węgier Międzynarodowe Targi Turystyczne „Utazas Kiaullitas”, gdzie swoją ofertę prezentował także Przemyśl. Materiały promocyjne naszego miasta oferowali odwiedzającym stoisko oraz odpowiadali na ich pytania pracownicy Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki UM.

 Oferta przygotowana dla zainteresowanych w języku angielskim, niemieckim oraz węgierskim spotkała się z dużym zainteresowanie – stoisko narodowe przygotowane wraz z Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie odwiedziło kilka tysięcy osób. Szczególnym powodzeniem cieszyły się materiały związane z historią miasta, walkami o Twierdzę Przemyśl i zachowanymi do dziś pozostałościami jej fortów. Efektem nawiązanych kontaktów będzie m.in. wizyta ekipy węgierskiej telewizji, grupy węgierskich pasjonatów historii wojskowości, a także wielu osób prywatnych.

 

 

 

 

 

Witols Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGBudapeszt

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl