-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Baśnie i waśnie rodzinne"

 Grupa teatralna "Zawieszeni" z Klubu Osiedlowego PSM "Salezjańskie" serdecznie zaprasza 10 lutego 2007r.  na Zamek Kazimierzowski (godz. 18.00) na przedstawienie "Baśnie i waśnie rodzinne".  Spektakl odbędzie się w ramach X - lecia teatru. Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Kruczyńska, Katarzyna Chomicka.

 "Baśnie i waśnie rodzinne" to przedstawiona z humorem wizja powikłanych stosunków rodzinnych, odniesionych niejednokrotnie do smutnej rzeczywistości w jakiej się często znajdujemy. Z przesłania przedstawienia przebijają się słowa o których warto zawsze pamiętać, że życie nie jest teatrem, tu nie ma prób. W życiu są same premiery. Spektakl jest wspólnym dziełem  "Młodości ze sztuką" - teatru i środowiska hiphopowego, którego przedstawiciele gościnnie zgodzili się w nim wystąpić i w tym miejscu pragniemy im podziękować za pomoc, otwartość i ogromną wrażliwość.

 

Agnieszka Kruczyńska

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 09-02-2007 15:36
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:50
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl