-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Heidekids” na rzecz Przemyśla

Już po raz kolejny Heidi Wernerus-Neumann Przewodnicząca Towarzystwa Przyjaciół Paderborn-Przemyśl z siedzibą w Paderborn razem z jego członkami zebrali środki finansowe na rzecz naszego miasta.
W dniach 20 i 21 stycznia 2007 w Centrum „Bonifatius-Förderzentrum”, można było obejrzeć przedstawienie - taneczną inscenizację „zimowej bajki”. Bajka została zaprezentowana przez grupę 60-orga dzieci, które przez prawie rok przygotowywały się do tej prezentacji. Uzyskany z imprezy dochód w wys. 910 € - podobnie jak w latach ubiegłych - zostanie przekazany na potrzeby Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym przy Wyb. Jana Pawła II w Przemyślu.
 Serdeczne podziękowania należą się przede wszystkim rodzinie Temme, której członkowie społecznie zajmują się organizacją przedstawień, opracowują choreografię i pracują z dziećmi.

Obejrzyj Fotorelację - KLIKNIJ

 

Opracowanie: Iwona Liweń
Wydział Kultury Promocji i Współpracy
Dodał: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGHeidekids

JPGHeidekids

Opublikował:  | Data publikacji: 29-01-2007 12:01
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:43
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl