-3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Koncert pamięci...” – Joachim Perlik w repertuarze Marka Grechuty i Czesława Niemena

W dniu 19 stycznia br. w Sali Widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbył się wieczór muzyczny pod tytułem: „Koncert Pamięci…”. Znane nam wszystkim utwory nieodżałowanych artystów Marka Grechuty i Czesława Niemena wykonywali: Joachim Perlik w towarzystwie Ludmiły Małeckiej, Agnieszki Zawidzkiej oraz zespołu „Projekt Niemen”. Dwugodzinny koncert zgromadził liczną widownię, która gorąco przyjęła artystów i ich interpretacje muzyczne. Potwierdzeniem niezwykłej atmosfery koncertu były oklaski.

Joachim Perlik jest artystą, który już koncertował w Przemyślu, dokładnie 17 stycznia ubiegłego roku w drugą rocznicę śmierci Czesława Niemena w tej samej Sali Widowiskowej Zamku kazimierzowskiego odbył się koncert pamięci tego artysty.
Organizatorem tego wspaniałego koncertu było Przemyskie Centrum Kultury
i Nauki „ZAMEK”.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGkoncert

JPGkoncert

JPGkoncert

Opublikował:  | Data publikacji: 25-01-2007 08:40
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:50
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl