1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZAPROSZENIE NA KONCERTY W PRZEMYSKICH KOŚCIOŁACH

 W niedzielne popołudnie 21 stycznia br. zapraszamy na dwa koncerty odbywające się w przemyskich kościołach: XX. Salezjanów oraz OO. Franciszkanów.

 O godzinie 17.30 w Kościele OO. Franciszkanów rozpocznie się koncert organowy w wykonaniu Marka Stefańskiego (Kraków). W programie przewidziano m.in. kompozycje J.S. Bacha, D. Buxtehude oraz F. Nowowiejskiego.

 O godzinie 18.45 zapraszamy do Kościoła XX. Salezjanów gdzie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Przemyskiego Chóru Kameralnego i Przemyskiego Kwartetu Smyczkowego pod kierownictwem Andrzeja Gurana.

 

 

 

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 19-01-2007 15:34
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl