10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Święto Szkoły Podstawowej nr 11 im Henryka Jordana w Przemyślu

30.05.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu odbył się dla całej społeczności lokalnej festyn z okazji Święta Szkoły oraz Dnia Dziecka.  O godzinie 16.00 festyn rozpoczęła Pani Dyrektor Beata Kosicka-Siwak, która powitała zebranych gości, rodziców i przede wszystkim dzieci i zaprosiła do wspólnej zabawy. Impreza rozpoczęła się występem szkolnej grupy Cheerleaderek SP 11 prowadzonych przez p. Dyrektor. Kolejne trzy godziny wypełnione były wspaniałymi atrakcjami. Nikt się nie nudził. Swoje stanowiska w kąciku naukowym mieli m.in. przedstawiciele Centrum Nauki Kopernik z Warszawy, studenci uczelni rzeszowskich - wolontariusze z Polska – Amerykańskiej Fundacji Wolności - PROJEKTOR, Klub Młodego Odkrywcy SP11 z opiekunem p. Anną Nowicką i Młodzi Programiści z   p. Anetą Jabłońską. Dzieci lubiące sport mogły spróbować swoich sił w różnych konkurencjach przygotowanych przez Centrum Aktywności Ruchowej Junior Sport oraz wziąć udział w konkursach piłkarskich, zagrać w darta czy przejść tor przygotowany przez nauczycieli WF – p. Andrzeja Żłobińskiego i p. Marcina Kosterkiewicza. Można było również odpocząć w kąciku relaksacyjnym p. Katarzyny Skotnickiej i p. Elżbiety Oleszek czy zagrać w gry planszowe na stoisku przygotowanym przez p. Małgorzatę Jagustyn i p. Małgorzatę Łupicką. Uczestnicy festynu mogli również dzięki ratownikom z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Paramedyk i studentom z Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego poznać tajniki wiedzy o organizmie człowieka i o pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Wielu widzów przyciągnęły również pokazy karateków ze Stowarzyszenia Karate Kyokushinkai-IFK SAIHA, tańce grupy Golden Dance w wykonaniu naszych utalentowanych tancerzy oraz przyjazd motocyklistów na niezwykle głośnych maszynach.

 

Nie zabrakło też występów wokalno-muzycznych uczniów z SP 11. Przed publicznością swoje talenty prezentowali m.in. uczniowie klasy 1b, dziewczynki z grupy Dwujęzyczne Dzieci, uczestnicy Mam Talent oraz młodzi aktorzy w przedstawieniach Parodia Brzydkiego Kaczątka i Czerwony Kapturek.

 

Rodzice przygotowali stoiska ze smakołykami był grill, wypieki, galaretka, wata cukrowa, soki owocowe i wiele innych. Były również słodycze ufundowane przez pana Janusza Zapotockiego wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. Ten wyjątkowy, pełen wrażeń dzień był udany również dzięki pogodzie, która pozwoliła na beztroską zabawę i gry.

 

Fantastyczna zabawa, cudowni wykonawcy, ciekawi goście , wspaniali zaangażowani rodzice, inspirujący pełni pasji nauczyciele i pani dyrektor z wizją - efekt udana impreza.

 

 

 

 

Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 15-06-2016 09:25
Modyfikował: Paweł Bugera | Data modyfikacji: 15-06-2016 09:26