18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyło się szóste posiedzenie Przemyskiej Rady Seniorów

W dniu 6 kwietnia 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, Rynek 26, odbyło się kolejne posiedzenie Przemyskiej Rady Seniorów. W spotkaniu uczestniczył dr Sławomir Solecki, socjolog, reprezentujący Instytut Nauk Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

Zasadniczym tematem posiedzenia było omówienie raportu z badań starszych mieszkańców miasta, przeprowadzonego w lutym br. przez członków Rady w ramach projektu „Zoom na rady seniorów. Uniwersytet Obywatelski”.

Ponadto radni zapoznali się z zaproszeniami do uczestnictwa w XXV Forum Organizacji Pozarządowych w Krośnie w dniu 14 kwietnia oraz w I Ogólnopolskim Kongresie Rad Seniorów w Krakowie w dniu 25 kwietnia.

Na zakończenie radni dyskutowali nad propozycją przystąpienia miasta Przemyśla do akcji „Koperta życia”.

 

 

 

PDFProtokół z posiedzenia Rady Seniorów z dnia 06.04.2016 r..pdf
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl