31 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na „Podkarpackie Dni Biznesu”

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie jest pomysłodawcą i organizatorem Podkarpackich Dni Biznesu”, które w ramach działalności Społecznej Podkarpackiej Akademii Najlepszych Praktyk odbędą się w dniach od 13 do 24 czerwca br. 14 czerwca, wtorek, w Urzędzie Miasta Przemyśl - spotkanie z ekspertami w ramach „Podkarpackich Dni Biznesu” odbywać się będzie od godziny 9:00.

Przedsięwzięcie adresowane jest do przedsiębiorców, pracodawców, osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej a także podmiotów zainteresowanych prowadzeniem biznesu w województwie podkarpackim. Celem przedsięwzięcia jest merytoryczne i praktyczne wsparcie przedsiębiorczości w regionie, motywowanie do jej rozwoju oraz tworzenia nowych miejsc pracy z wykorzystaniem potencjału kadrowego Podkarpacia. Podczas tych dni planowana jest organizacja bezpłatnych szkoleń, warsztatów, stoisk informacyjno-eksperckich. w których oprócz ekspertów ZUS uczestniczyć będą przedstawiciele m.in. Urzędu Statystycznego, Urzędu Kontroli Skarbowej, Izby Skarbowej, Urzędu Celnego.

PDFPODKARPACKIE DNI BIZNESU PROGRAM.pdf

Więcej informacji udziela Wojciech Dyląg, tel. 17 867-52-18. Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniach można kierować telefonicznie: (17) 867 52 18 lub (17) 867 52 95. Liczba miejsc jest ograniczona.

podkarpackie_dni_biznesu.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 07-06-2016 14:46