17 °C
×

Międzynarodowy Puchar Twierdzy Przemyśl

W majowy weekend (21- 22) tym razem w Przemyślu spotkała się czołówka biegaczy na orientację, aby rywalizować w Międzynarodowym Pucharze Twierdzy Przemyśl. Prócz zawodników czołówki krajowej na starcie pojawili się : Bułgarzy, Serbowie, Hiszpanie ,Ukraińcy, Łotysze oraz Irlandczycy.

W tej doborowej stawce bardzo dobrze spisali się zawodnicy Azymutu Dębów, którzy w kilku kategoriach zameldowali się na medalowych miejscach. W kategorii dzieci zwyciężyła Wiktoria Kiełb, wśród młodziczek tradycyjnie już Agnieszka Leśnicka nie dała nikomu szans i pewnie zwyciężyła,  młodzicy Kacper Słoma i Szymon Roman stanęli odpowiednio na 2 i 3 stopniu podium, czwarte miejsce zajął junior młodszy Karol  Huba a junior Kucan Dymitr stanął na 2 stopni podium – 7 sekund za zawodnikiem z Bułgarii. W kategorii seniorów zwyciężył Jarosław Pażuch a na drugim stopniu podium stanął Sergiej Babicz. Zawody zakończyły się sprintem wokół przemyskiego Zamku.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 01-06-2016 11:11