16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SYLWESTER NA STOKU

W tym roku, inaczej niż dotychczas, sylwestrowa impreza plenerowa odbędzie się nie na Rynku Starego Miasta, lecz na Stoku Narciarskim. Wszystkich, którzy będą chcieli przywitać Nowy Rok w tym miejscu, zapraszamy od godziny 23.00 w pobliże górnej stacji wyciągu narciarskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabawa będzie trwała do 1.00 w nocy przy muzyce zespołu DIXI SHOW BAND. Będzie oczywiście także pokaz sztucznych ogni, będzie także czynnych punkt gastronomiczny z ciepłymi daniami. W trakcie nocy sylwestrowej na Stoku Narciarskim nie będą czynne urządzenia, tj. kolej linowa i tor saneczkowy.

 

Organizatorami imprezy są: Urząd Miejski w Przemyślu, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” oraz Spółka „Hala”.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl