5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KOLĘDY I PASTORAŁKI NA ZAMKU

W niedzielny wieczór (17 grudnia br.) w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbył się uroczysty koncert kolęd i pastorałek, na który zaprosił uczestników Prezydent Miasta Przemyśla. W programie wykonywanym przez Przemyską Orkiestrę Kameralną, znalazła się m.in. „Zima” Antonio Vivaldiego, a także kilkanaście najpiękniejszych kolęd.

 

Przemyskiej Orkiestrze Kameralnej towarzyszył podczas koncerty Piotr Tarcholik (skrzypce, dyrygent), a koncert kolęd i pastorałek wykonał Przemyski Chór Kameralny pod kierunkiem Andrzeja Gurana. Po koncercie w sali archeologicznej odbyło się spotkanie opłatkowe – życzenia do zebranych skierowali Prezydent Robert Choma i Przewodniczący Rady Miejskiej Adam Łoziński.

  

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGKoncert kolęd i pastorałek

JPGKoncert kolęd i pastorałek

JPGKoncert kolęd i pastorałek

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl