-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

4 MILIONY ZŁOTYCH DLA PRZEMYŚLA

W uchwalonej przez Sejm RP w piątek (15 grudnia) ustawie budżetowej na 2007 rok, znalazły się pieniądze dla Przemyśla. Posłowie postanowili przeznaczyć 4 miliony złotych na renowację zabytków w naszym mieście.
 Ta dobra wiadomość pozwala realnie myśleć o podjęciu konkretnych prac na Starym Mieście, gdzie przypomnijmy jeszcze w tej chwili trwają remonty dwóch kamienic (Rynek 5 i Rynek 6), a w najbliższych planach jest rozpoczęcie renowacji kolejnych dwóch. Decyzja o tym na co konkretnie zostaną przeznaczone 4 miliony złotych z budżetu państwa, zostanie podjęta niedługo.

 

 

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 19-12-2006 13:22
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 15:05
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl