19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZAPROSZENIE DO KONSULTACJI

      W związku z pracami nad Zintegrowanym Planem Rozwoju Transportu Publicznego dla miasta Przemyśla na lata 2007 – 2013 Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w procesie konsultacji Planu.

       Przedstawiając projekt Zintegrowanego Planu Rozwoju Transportu Publicznego dla miasta Przemyśla na lata 2007 – 2013, liczymy na Państwa opinie oraz uwagi, które zostaną wykorzystane podczas dalszych prac nad Planem. Uwagi i wnioski do Planu należy składać w formie pisemnej w siedzibie PARR S.A. /Rynek 26/ bądź na adres e – mail: do dnia 22.12.2006 r. Osobami do kontaktu są: Piotr Gębalik oraz Anna Sobieraj, nr tel. (016) 676 09 87.

Plan do pobrania w formacie PDF na stronie

http://www.parr.pl/ZPRTP/ZPRTP_w_Przemyslu_12.12.2006.pdf

 

 

źródło: PARR S.A.

dodał: Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl