13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PRZEMYŚLANIN ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU VIP-ÓW

 W ramach VII Ogólnopolskiego Festiwalu Szachowego „Turek 2006” odbyły się w Turku (woj. wielkopolskie) w dniach 9 -10 grudnia br. Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych.

W turnieju VIP-ów wystartował po raz pierwszy Leszek Krzywoń – reprezentujący Urząd Miejski w Przemyślu, na co dzień Naczelnik Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego. Po zaciętej rywalizacji Leszek Krzywoń zdobył I miejsce wyprzedzając laureata trzech ostatnich edycji Macieja Baranowskiego (obecnego Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej we Wrześni), Barbarę Ryszkiewicz z Konina i Janusza Wodę z Poznania. Laureat otrzymał z rąk Ryszarda Bartosika – Starosty Powiatu Tureckiego – gratulacje, dyplom i symboliczną statuetkę oraz zaproszenie do przyszłorocznego turnieju.

Udział naszego reprezentanta w tych mistrzostwach był doskonałą okazją do promocji naszego miasta. Turniej był wzorowo zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Turku, Turkowskie Towarzystwo Szachowe „Tęcza” oraz liczną grupę sponsorów. Uroczystość wręczenia nagród zaszczycił osobiście Prezes Polskiego Związku Szachowego.

 

 

 

 

 


dodał: Witold Wołczyk

 

Kancelaria Prezydenta Miasta

 

Opublikował:  | Data publikacji: 13-12-2006 11:32
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 15:02