9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert zespołu Paweł Kaczmarczyk AUDIOFEELING TRIO

Z cyklu „Jazz nad Sanem” koncert zespołu Paweł Kaczmarczyk AUDIOFEELING TRIO 5 maja 2016 r., godz.19:00

Klub „Niedźwiadek” Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Bilety w cenie 20 zł /przedsprzedaż/ do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz bezpośrednio przed koncertem w cenie 25 zł.  

Od ostatniej autorskiej płyty, wydanej przez Pawła Kaczmarczyka minęło 6 lat. Był to okres, który dał zespołowi solidne podstawy, żeby przygotować się do następnego albumu.
Zmiana składu zespołu, szukanie własnego, niepowtarzalnego brzmienia i sposobu grania. Wszystko po to, żeby na scenie grały najczystsze emocje, a muzycy bez skrępowania przekazywali swoją energię publiczności.
"Kompozycje, które znalazły się na Something Personal to utwory będące w głównej mierze formą podziękowania wspaniałym osobom, które mnie kształtowały." Paweł Kaczmarczyk.

banerek pawel kaczmarczyk.jpeg


           Paweł Kaczmarczyk to jedno z najważniejszych nazwisk w polskim jazzie, wielokrotnie przywoływane przez międzynarodowe media. Fenomenalny pianista i kompozytor, autor licznych albumów wydanych dla prestiżowych europejskich wytwórni, aktywnie koncertujący na całym świecie. Wyrazista osobowość muzyczna, która nieustannie poszukuje nowych kontekstów dla muzyki, będąca autorem niecodziennych przedsięwzięć artystycznych i nowatorskich inicjatyw. SOMETHING PERSONAL to wypadkowa doświadczeń odzwierciedlających wrażliwość i dojrzałość pianisty, osobisty zapis dźwięków, tworzący współczesną muzykę improwizowaną na najwyższym poziomie.

Skład zespołu:
Paweł Kaczmarczyk – fortepian
Jakub Dworak – kontrabas
Dawid Fortuna - perkusja

Audiofeeling.jpeg

 

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 04-05-2016 14:06