17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

POMÓC - ZWYKŁA RZECZ

Już po raz czwarty z inicjatywy Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy odbywa się akcja charytatywna „Pomóc – zwykła rzecz”. Tym razem wspólnie z Państwem pragniemy pomóc chorej 8 – letniej Ewelince ze Szkoły Podstawowej Nr 11 w Przemyślu.
Ideą akcji jest niesienie pomocy cierpiącym i potrzebującym dzieciom. Akcja ta, dzięki podejmowanym przez Prezydenta oraz darczyńców działaniom, znalazła swoją kontynuację i stała się już tradycją. 
Z propozycją włączenia się do akcji Prezydent Miasta Przemyśla zwraca się m.in. do przemyskich przedsiębiorców, liczy się także każdy – nawet symboliczny – gest pomocy od mieszkańców miasta.

Świat wokół nas zmienia się każdego dnia, są jednak ludzie, którzy codziennie od nowa zaczynają zmagania z tymi samymi bolączkami, chorobami. Pamiętajmy, że tuż obok nas nie brakuje ani cierpienia, ani ludzkiego nieszczęścia, a przecież pomoc, to taka zwykła rzecz.
      Darowizny można wpłacać na konto Szkoły Podstawowej Nr 11 w Przemyślu:


Kredyt Bank Oddział Przemyśl nr 11 1500 1634 1216 3004 7826 0000 koniecznie z dopiskiem „Darowizna dla Eweliny”.

Po zakończeniu akcji w miesięczniku „Nasz Przemyśl” znajdziecie Państwo artykuł informujący o jej wynikach wraz z listą darczyńców.

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGEwelina

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl