13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

4 złote medale zawodników Nurtu

9 kwietnia 2016 r. w Błażowej odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym. Prawo startu w zawodach mieli zawodniczki i zawodnicy, którzy zajmowali miejsca 1-32 w województwie podkarpackim. Bardzo dobrze startowali zawodnicy NURT-u Przemyśl podopieczni trenera Zdzisława Bodnara, którzy zdobyli medale w grach pojedynczych i podwójnych. Złoty medal i tytuł Mistrzyni województwa w grze pojedynczej w kat. młodziczek zdobyła Katarzyna Królikowska, Wicemistrzynią województwa młodziczek i srebrny medal zdobyła Martyna Stachniak, 5 miejsce w Mistrzostwach województwa i 2 miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski zdobyła Martyna Hajduk a tym samym uzyskała awans do Mistrzostw Polski Młodzików. W grze pojedynczej kat. młodzików Wicemistrzem województwa i srebrny medal zdobył Jakub Chmielowski. Złote medale młodziczek i tytuł Mistrzyń województwa w grze podwójnej zdobyły Martyna Stachniak w parze z Katarzyną Królikowską, brązowy Martyna Hajduk w parze z Klaudią Brodą AZS Rzeszów, wśród młodzików złoty medal i tytuł Mistrzostw w grze podwójnej zdobyli Jakub Chmielowski w parzez Miłoszem Misiudą AZS Rzeszów.

10 kwietnia 2016 r. w Nowej Sarzynie odbyły się zawody Drużynowych Mistrzostw Podkarpacia Młodzików, Kadetów, Juniorów w tenisie stołowym. Złoty medal i tytuł Mistrzyń województwa podkarpackiego w kat. młodziczek zdobyła drużyna NURT-u Przemyśl w składzie: Martyna Stachniak, Katarzyna Królikowska i Martyna Hajduk. Awansowały do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek. W kat. młodzików brązowy medal Mistrzostw województwa zdobyli zawodnicy NURT-u w składzie: Jakub Chmielowski i Damian Halik oraz zapewnili sobie prawo startu w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików. Dobrze startowali w Drużynowych Mistrzostwach Podkarpacia Kadeci w składzie: Oskar Krzysik z Olafem Krzysikiem i druga drużyna Kamil Sas z Jakubem Wiąckiem gdzie zajęli 4-5 miejsce w województwie podkarpackim.

W Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się w dniach 5-8.V.2016 r. w Krośnie wystartują: Katarzyna Królikowska, Martyna Stachniak, Martyna Hajduk, Jakub Chmielowski i Damian Halik.

jakub Chmielowski i Damian Halik.jpeg

Katarzyna Królikowska.jpeg

zawodnicy z trenerem.jpeg

Martyna Stachniak.jpeg

Opublikował:  | Data publikacji: 22-04-2016 14:04