PROMOCJA MIASTA PRZEMYŚLA W PROGRAMIE TELEWIZJI REGIONÓW

 W niedzielę 3 grudnia br. na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu realizowany był program Telewizji Regionów zatytułowany: „CZAR KRESÓW”. Celem programu była prezentacja Miasta Przemyśla na antenie Telewizji Rzeszów. Do programu zaproszono twórców lokalnych wyrobów, artystów związanych z Przemyślem.
     W programie udział wzięli również: Teatr „Fredreum”, Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl”, Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka, Kapele: Folkloru Miejskiego „Fidelis” i Podwórkowa „Ta joj”. Uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Przemyślu zaprezentowali modę lat minionych, barwne stroje były ogromną atrakcją dla Mieszkańców i Turystów, przebywających w tym czasie na wzgórzu zamkowym. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla mówił o planach rozwoju i inwestycjach.

  

  


O najważniejszych imprezach odbywających się w Przemyślu opowiedziała Renata Nowakowska Dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki. Widzowie Podkarpacia mogli obejrzeć program na żywo w trzech bezpośrednich wejściach.Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
 

Opublikował(a):  Data publikacji: 04-12-2006 10:25 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35

Na skróty