4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WIZYTA PRZEWODNICZĄCEGO SEJMIKU I ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

      30 listopada br. gośćmi Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy byli Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Andrzej Matusiewicz i Wiceprzewodniczący Kazimierz Jaworski oraz przedstawiciele wybranego także w ubiegłym tygodniu Zarządu Województwa Podkarpackiego z Marszałkiem Zygmuntem Cholewińskim na czele.

      Obok wymienionych osób na spotkaniu w przemyskim magistracie obecni byli także członkowie Zarządu Województwa: Wicemarszałek Kazimierz Ziobro i Stanisław Bajda. Rozmowy miały na celu zapoznanie się z najważniejszymi problemami Przemyśla i priorytetami jego rozwoju.

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 01-12-2006 14:17
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl