9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert Phila Batesa w największych przebojach Electric Light Orchestra Classic

Electric Light Orchestra Classic - Phil Bates to projekt koncertowy stworzony przez wokalistę i gitarzystę Phila Batesa, niegdyś lidera Electric Light Orchestra Part II. Jako wokalista, gitarzysta oraz producent muzyczny Phil Bates współpracował między innymi z Deep Purple i Black Sabbath.

27 maja 2016 r. /piątek/ godz. 20.00
Dziedziniec Zamku Kazimierzowskiego

KONCERT PLENEROWY
Bilety w cenie 70 zł /siedzące/ oraz 55 zł /stojące/ do nabycia wkrótce w sklepie muzycznym „Musicland” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz na Zamku Kazimierzowskim tel. 16 678 39 48 w. 23.

ELO Classic plakat.jpeg

Zespół Electric Light Orchestra w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych znał każdy. To jedna z najważniejszych grup muzycznych w historii. W wykonaniu brytyjskiego wokalisty oraz jego zespołu usłyszymy największe przeboje grupy ELO, muzykę, którą zna cały świat i dzięki której wracają piękne wspomnienia sprzed lat. Aby je przywołać potrzebny jest odpowiedni bodziec, którym z pewnością będzie koncert Electric Light Orchestra Classic - swoisty wehikuł czasu.

Głos i osobowość sceniczna Phila Batesa sprawiają, że można się poczuć jak na koncercie z najlepszych lat ELO. Dzięki najwyższej klasy muzykom, którzy tworzą projekt, widzowie zostaną zabrani w podróż w świat szalonych rytmów rock and rolla i największych przebojów ELO.

Electric Light Orchestra Classik wystąpi w składzie:
- Phil Bates (wokal, gitara)
- Ralf Vornberger (gitara basowa)
- Eric Herold (instrumenty klawiszowe, gitara)
- Chris Evans (perkusja)
- Susanne Filep (skrzypce)
- Jo Bates (instrumenty klawiszowe)

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 18-04-2016 11:30
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 20-05-2016 14:37