4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

DOROCZNA NAGRODA MIASTA PRZEMYŚLA

 Wydział Kultury, Promocji i Współpracy  Urzędu Miejskiego w Przemyślu przypomina, że jeszcze do 31 grudnia 2006 roku można składać wnioski o przyznanie Dorocznej Nagrody Miasta Przemyśla. Zgodnie z regulaminem mogą to zrobić: osoby indywidualne, instytucje upowszechniania kultury, organizacje związkowe i samorządowe, stowarzyszenia społeczno - kulturalne, przedstawiciele prasy, radia, telewizji.

 Zgodnie z regulaminem, Nagroda przyznawana jest raz w roku osobom i instytucjom, które w sposób szczególny wyróżniły się w dziedzinie szeroko pojętej kultury, tj. dokonań twórczych, artystycznych, naukowych, upowszechniania kultury itp. Szczegółowe informacje na temat Dorocznej Nagrody oraz regulamin przyznawania można uzyskać na stronie przemysl.bip-gov.pl - oraz w Wydziale Kultury, Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego w Przemyślu, tel. 675-20-83, 678-31-70.

 Wnioski należy składać do 31 grudnia 2006r. w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego lub wysłać na adres: Wydział Kultury, Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego Rynek 1, 37 – 700 Przemyśl z dopiskiem „Doroczna Nagroda Miasta Przemyśla”.

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 30-11-2006 11:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl