11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rządowy Program Bardzo Młoda Kultura

Centrum Kulturalne w Przemyślu zostało jednym z 16 beneficjentów rządowego programu Bardzo Młoda Kultura prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury, stając się tym samym jedynym operatorem programu na województwo podkarpackie. Trzyletni budżet opiewa na kwotę ponad 1 milion 130 tys. złotych.

Celem programu, który będzie realizowany w latach 2016-2018, jest budowanie pomostu pomiędzy sektorem edukacji a sektorem kultury. Ma on stworzyć system w ramach którego działania podejmowane w sferze kultury przyczynią się do kształtowania cenionych społecznie umiejętności i postaw, m.in. kreatywności, innowacyjnego działania, współpracy, zaufania, kompetencji medialnych oraz komunikacyjnych.

Skierowany jest on do przedstawicieli instytucji kultury, instytucji edukacyjnych, sektora samorządowego, grup nieformalnych działających w obszarze kultury, indywidualnych animatorów/edukatorów kulturowych, nauczycieli, ale także do osób które dotąd nie były związane z żadnym z powyższych podmiotów, a chcą się realizować na polu edukacji kulturowej i animacji.

W związku z realizacją projektu serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla przedstawicieli z powiatów przemyskiego, jarosławskiego, lubaczowskiego i miasta Przemyśl, które odbędzie się 18 kwietnia 2016 r. o godzinie 16:30 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, ul. Konarskiego 9.

Dodatkowe informacje oraz karta zgłoszenia na spotkanie w załączeniu.

 

DOCXkarta zgłoszenia PRZEMYŚL.docx (827,22KB)

DOCXInformacje o projekcie.docx (1,70MB)

 

 

 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 09-04-2016 20:41
Modyfikował: Robert Gawlik | Data modyfikacji: 11-04-2016 14:09