20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE AKCJI „ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CMENTARZA ŁYCZAKOWSKIEGO”

 Konsul Generalny RP we Lwowie, Wiesław Osuchowski przesłał na ręce Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla wyrazy wdzięczności za wsparcie akcji „Światełko pamięci dla Cmentarza Łyczakowskiego”. Celem akcji było zapalenie znicza na każdym polskim grobie na Cmentarzu. To właśnie tam spoczywają wybitni polscy pisarze i poeci, liczni humaniści, naukowcy oraz ludzie zasłużeni dla narodu polskiego. To miejsce spoczynku tych, którzy oddali życie za niepodległość naszego kraju.
 Do akcji na terenie Przemyśla włączyli się Parlamentarzyści, Samorządowcy oraz młodzież Szkoły Podstawowej Nr 16 przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich przy ul. Grunwaldzkiej 81 w Przemyślu, która była koordynatorem akcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl