4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ROZPORZĄDZENIE WOJEWODY PODKARPACKIEGO WPROWADZAJĄCE ZAKAZ UŻYWANIA WYROBÓW PIROTECHNICZNYCH

 W dniu 6 listopada br. Wojewoda Podkarpacki Ewa Draus wydała rozporządzenie wprowadzające zakaz używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych na terenie województwa podkarpackiego. Wspomniany zakaz nie obowiązuje w dniu 31 grudnia br. oraz w dniu 1 stycznia br., a także nie obejmuje organizatorów imprez i przedsięwzięć artystycznych, rozrywkowych, rekreacyjnych i szkoleniowych, którzy organizując takie imprezy i przedsięwzięcia, zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzyskali zezwolenie właściwych organów.

Zakaz ten nie dotyczy również używania przez właściwe służby, jednostki ratownicze i osoby wzywające pomocy w sytuacji zagrożenia życia, lub zdrowia petard sygnalizacyjnych, rakiet do sygnalizacji podczas mgły lub deszczu oraz pozostałych artykułów pirotechnicznych z wyłączeniem ogni sztucznych. Rozporządzenie obowiązuje do dnia 10 stycznia 2007r.

Poniżej załączamy zeskanowaną treść rozporządzenia.

 

     

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta
Opublikował:  | Data publikacji: 23-11-2006 13:54
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:57
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl