19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"SREBRNY CZWOROKĄT" PRZEMYŚL 2006

 18 listopada (sobota) o godzinie 19.00 w Galerii ARP – Zamek w Krasiczynie otwarta zostanie wystawa główna Międzynarodowego Triennale Malarstwa Regionu Karpat "SREBRNY CZWOROKĄT" Przemyśl 2006. Fundatorem jednej z głównych nagród jest Prezydent Miasta Przemyśla. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

 Posiedzenie Jury Nagród – Międzynarodowego Triennale Malarstwa Regionu Karpaty „SREBRNY CZWOROKĄT” Przemyśl 2006 odbyło się w dniu 7 października br. pod przewodnictwem artysty malarza, prof. Andrzeja Gieragi. Oficjalne ogłoszenie Wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas otwarcia wystawy w krasiczyńskim Zamku. W konkursie finałowym wzięło udział 183 prace 94 autorów z Polski, Rumunii, Ukrainy, Słowacji i Węgier.

 W tym samym dniu, tj. 18 listopada, w godzinach wcześniejszych odbędzie się w Przemyślu otwarcie dwóch wystaw towarzyszących Triennale:

- o godzinie 16.00 na Zamku Kazimierzowskim będą prezentowane prace Tibora Urbana, jednego z laureatów „SREBRNEGO CZWOROKĄTA” w 2003 roku;

 

Organizatorem Międzynarodowego Triennale Malarstwa Regionu Karpaty jest Galeria Sztuki Współczesnej w Przemyślu - o godzinie 17.00 w Galerii Sztuki Współczesnej będzie można obejrzeć wystawę obrazów, rysunków i grafik Andrzeja Gieragi Pt. „Wyzwalanie światła”.

 

Witold Wołczyk

 Kancelaria Prezydenta Miasta

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl