-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

STARÓWKA PIĘKNIEJE

W pierwszych dniach listopada rozpoczęły się prace remontowe kamienicy Rynek 5 i Rynek 6 w Przemyślu realizowane w ramach zadanie pn. ”Rewitalizacja zabytkowych obiektów przemyskiej starówki”. Projekt jest współfinansowany w 50% z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego a 10% środków finansowych na realizację projektu pochodzi z Budżetu Państwa.

 W drodze przetargu wyłonieni zostali wykonawcy tj.: kamienica Rynek 5 – Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp.z.o.o. w Przemyślu, kamienica Rynek 6 – Zakład Remontowo – Budowlany Jan Maciołek Przemyślu.
 Na początku 2007 r. w ramach tego samego zadania współfinansowanego z środków Unii Europejskiej zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy na remont kamienicy przy ul.Franciszkańskiej 14 i kamienicy przy ul. K Wielkiego 9.

 

Wydział Inwestycji i Strategii Rozwoju UM

dodał: Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 16-11-2006 11:16
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:57
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl