20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KOMUNIKAT WOJEWODY PODKARPACKIEGO

 W związku z decyzją Głównego Inspektora Farmaceutycznego wycofującą z obrotu na terenie całego kraju lek CORHYDRON Wojewoda Podkarpacki wystosował apel do mieszkańców województwa o zwracanie w trybie pilnym do najbliższej apteki wszystkich serii oraz dawek tego leku.

 Aptekarze przyjmujący lek, mogą zwracać należną kwotę finansową lub wystawiać imienne zaświadczenie celem ewentualnego zabezpieczenia roszczeń finansowych pacjenta.
  W kwestiach wątpliwych udostępniona jest w Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego, bezpłatna infolinia o numerze 0800 105 410 lub telefon (017) 867 12 38, pod którym można uzyskać niezbędne informacje.

Dodał: Rafał Porada

Kancelaria Prezydenta Miasta

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl