1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podziękowania

Drodzy Mieszkańcy Przemyśla!

     Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność za okazane mi w wyborach samorządowych zaufanie. Osiągnięty wynik wyborczy, zobowiązuje mnie do jeszcze lepszego i odpowiedzialnego sprawowania funkcji gospodarza miasta przez najbliższe cztery lata.
     Pragnę również podziękować wszystkim za udział w wyborach. Świadome decyzje, które podejmowaliście Państwo przy urnie wyborczej, są jednymi z najważniejszych dla Naszego Miasta i jest to podstawowy element funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego, na czym szczególnie mi zależy. Mam swoją wizję rozwoju Przemyśla, nie chcę jej jednak realizować wbrew potrzebom Przemyślan i dlatego bardzo liczę na Państwa uwagi, wskazówki, a nawet konstruktywną krytykę. Nie jestem człowiekiem nieomylnym i jak każdy potrzebuję mądrej rady i opinii. Zapraszam do współpracy także moich kontrkandydatów - myślę, że kierując się celem jakim jest dobro Przemyśla i jego Mieszkańców, znajdziemy płaszczyznę porozumienia.


Robert Choma
Prezydent
Miasta Przemyśla

 

Opublikował:  | Data publikacji: 13-11-2006 15:11
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:57
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl