13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nieoficjalne mistrzostwa Polski chłopców rocznik 2008. o Puchar Firmy Rssport Warszawa.!

Dwudniowe wzmagania najlepszych piłkarzy w Polsce w Nadrzeczu rocznik 2008 okazał się sukcesem drużyny z Przemyśla. UKS Orlik Przemyśl w sportowej rywalizacji wyprzedził Drużynę z Warszawy która była niepokonana przez dwa lata przez drużyny Polskie i zagraniczne z tzw. najwyższej "półki". Drukarz Warszawa nie przegrał żadnego turnieju od trzech lat w Polsce i za granicą a grali m.in.z takimi zespołami jak; Korona Kielce , Legia Warszawa ,Widzew Łódź, Wisła ,Cracovia Kraków, Zagłębia Sosnowiec ,szkółka Barcelony w Polsce, Herta Berlin, Bayern i wiele innych nie miały szans z popularnymi Drukarzami ale dobrą passę przerwali im bardzo ambitni chłopcy z Przemyskiego Orlika przy ulicy Dworskiego którzy po wygraniu siedmiu spotkań i jednym remisie wygrali najbardziej prestiżowy turniej w Polsce w tej kategorii wiekowej .

Wyniki Orlika :
Ursus Warszawa 4 -1 ;
UKS SMS Łódż 6 -1;
Gwardia Warszawa 8 - 0 ;
BKS Lublin 1 - 0 ;
Syrenka Warszawa 4 - 0 ;
Drukarz Warszawa 1 - 1;
Gigant Smeil Warszawa 3 - 0 .

Nasz zespół wystąpił w składzie ; Łacina Kamil, Łacina Kacper , Kłusek Wiktor, Borysławski Jan, Hubert Ciechuń , Hubert Kędziora, Jakub Kowalski, Gracjan Młodziński, Mateusz Bobrowicz , Marcel Jamrozik , Sergiusz Rożak.

Trenerowi Henrykowi Łaskarzewskiemu pomagali ; Sebastian Bobrowicz , Czesław Rożak, Tomasz Młodziński , Dominika Oziębłowska ,Agnieszka Kłusek i Małgorzata Zubik.

Nasi chłopcy zgarnęli również nagrody indywidualne i tak ; najlepszym bramkarzem został , Jakub Kowalski z Orlika a najlepszym zawodnikiem Hubert Kędziora i Hubert Ciechuń natomiast strzelcem zawodnik Drukarza Warszawa z 18 bramkami na koncie. Zawody stały na najwyższym poziomie sportowym według obserwatorów tego turnieju który odbył się w rewelacyjnych warunkach pod tzw. balonem, każde zawody sędziowali sędziowie ligowi i a dopingiem zajęli się licznie zgromadzeni rodzice ze wszystkich zakątków Polski.

Kolejność ;

1. UKS Orlik Przemyśl

2. Drukarz Warszawa

3. BKS Lublin

4 .Ursus Warszawa

5.Gigant Smeil Warszawa

6.Syrenka Warszawa

7.UKS SMS Łódź

8. Gwardia Warszawa.

 

 

Opublikował: Grzegorz Karnas | Data publikacji: 24-03-2016 09:02