Otwarcie I Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz EREM EXPO

W hali POSiR przy ul. Mickiewicza rozpoczęły się I Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz EREM EXPO. Oficjalne otwarcie odbyło się 18 marca z udziałem przedstawicieli władz samorządowych miasta i powiatu - Prezydenta Miasta reprezentował podczas tego wydarzenia jego Zastępca Janusz Hamryszczak. Obok bogatej oferty targowej prezentowanej na stoiskach, odwiedzający mogą także skorzystać z rozmowy z pracownikami Wydziału Architektury i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego, którzy obsługują podczas wydarzenia punkt informacyjny.

 

Oferta skierowana jest do osób, które już kupiły lub planują zakup mieszkania, budowę czy remont domu lub jego wyposażenie. Podczas targów prezentowane są doskonałe jakościowo i funkcjonalnie materiały, odpowiednio dopasowane do potrzeb klienta systemy, technologie, które sprawiają, że życie staje się bardziej komfortowe, ale również dbające o ekologię i, ostatecznie, o portfel inwestora.  Przedstawiciele producentów, instytucji finansowych, biur nieruchomości, architekci oraz pracownicy firmy EREM są do dyspozycji  odwiedzających – odpowiadają na pytania, doradzają i przedstawiają najnowszą ofertę budowlaną na rynku. Doradzają w wyborze materiałów, wykonują wizualizację wnętrz a doradcy techniczni pomogają przejść przez każdy etap inwestycji, ustalają bardzo konkurencyjne ceny, które będą obowiązywać jeszcze po targach w wyznaczonym terminie przez wystawców. Program debat i wykładów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym  goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje.

Zwiedzający wystawę mieszkańcy regionu skorzystać mogą z licznych bezpłatnych porad, uczestniczyć w pokazach, prezentacjach oraz konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

zdjęcia: EREM

Kategorie strony: Gospodarka
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 18-03-2016 15:31

Na skróty