-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WIZYTA NIEMIECKIEGO DYPLOMATY

  30 września br. gościem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy był Konsul Generalny Republiki Federalnej Niemiec Thomas Gläser. Wizyta, obok chęci bliższego zapoznania się z naszym miastem, miała także charakter informacyjny dotyczący podejmowanej przez Przemyśl współpracy z zagranicznymi partnerami.

 Niemieckiego dyplomatę interesowała przede wszystkim ponad 10-cio letnia współpraca naszego miasta z Paderborn i dalsze plany jej rozwoju. Jej zarys został przedstawiony przez Prezydenta Roberta Chomę, a szczegółowa informacja została przesłana do Konsula. Drugim ważnym tematem poruszanym w trakcie spotkania w przemyskim Ratuszu była współpraca Przemyśla z Ukrainą – szczególnie w kontekście działań podejmowanych w ramach Euroregionu Karpackiego.

 

 

Witold Wołczyk

 

Kancelaria Prezydenta Miasta

 

 

Opublikował:  | Data publikacji: 03-10-2006 15:09
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:41
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl