20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KOLEJNY WYROK W PROCESIE KARNYM W SPRAWIE

      22 września br. odbył się drugi proces karny jednego z wydawców publikacji "Szycie po przemysku" o występek ścigany z oskarżenia publicznego za wydawanie w/w pisma z naruszeniem przepisów ustawy Prawo prasowe. Oskarżony Norbert Z. został skazany wyrokiem Sądu Rejonowego w Przemyślu na karę grzywny.

      W lipcu informowaliśmy na swojej stronie o zakończeniu innego procesu przeciwko wydawcom publikacji „Szycie po przemysku”. Sąd Rejonowy w Przemyślu nałożył na skazanych oprócz kary grzywny i zasądzonych kosztów procesu obowiązek podania do publicznej wiadomości treści wyroku. Tekst ten ukazał się w Tygodniku „Życie Podkarpackie” w numerze 27 z dnia 5 lipca br.

Poniżej oryginalny tekst.

 

 

 

 

 

 

 

 

Witold Wołczyk

Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl