4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyskie akcenty XII Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych

Trwające od 27 lutego do 6 marca XII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne wkroczyły w decydującą fazę. 3 marca będący bazą uczestników Hotel Arłamów był świadkiem przemyskiego wieczoru w programie Igrzysk. Na stoiskach prezentowali się przemyscy fajkarze, miasto przedstawiało swoją ofertę turystyczną, a na scenie zabawiała publiczność Kapela Ta Joj.

Jako gospodarz wieczoru zwycięzców w poszczególnych kategoriach miał okazję dekorować medalami Prezydent Miasta Robert Choma, a goście zobaczyli także prezentację multimedialną naszego miasta.

 

 

W piątek 4 marca br. prawie 200 uczestników XII Światowe Zimowych Igrzysk Polonijnych 2016 wzięło udział w zawodach retro na Przemyskim Stoku. Wręczanie medali oraz nagród odbyło się w tym samym dniu w godzinach popołudniowych w Przemyskiej Bibliotece Publicznej. Przed ceremonią wręczania odbył się konkurs na najbardziej efektownie i oryginalnie przebranych uczestników igrzysk.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl