2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trening młodych piłkarzy ręcznych z Arturem Siódmiakiem i mecz Pucharu Polski

Przed zaplanowanym 9 marca meczem piłkarzy ręcznych SRS Czuwaj Przemyśl z Orlen Wisła Płock o Puchar Polski, młodzi adepci tej dyscypliny będą mieli okazję spotkać się i potrenować z Arturem Siódmiakiem - reprezentantem Polski w piłce ręcznej, srebrnym medalistą mistrzostw świata z 2007 roku i brązowym medalistą mistrzostw świata z 2009 roku. Wielkim wydarzeniem tego wieczoru dla kibiców będzie sam mecz piłkarzy ręcznych SRS czuwaj z obecnym wicemistrzem Polski Orlen Wisła Płock. Zapraszamy o godzinie 18.00 do hali POSiR!

Trening odbędzie się w Hali POSiR od godziny 15.00 do 17.00 - liczba miejsc ograniczona. Bilety na mecz 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Dzieci do lat 7 mają wstęp wolny.

Plakat_Siodmiak.jpeg

Plakat2016_PLOCK.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl