1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szpital nie jest już jednostką miasta

1 marca 2016 r. w Krajowym Rejestrze Sądowym zarejestrowana została zmiana nazwy Obwodu Lecznictwa Kolejowego i zmiana jego Statutu, w oparciu o który powstał Szpital Wojewódzki OLK poprzez połączenie Szpitala Miejskiego z OLK.  Z tym samym dniem z rejestru został wykreślony Szpital Miejski w Przemyślu.

Prezydent Miasta dziękuje Marszałkowi Województwa Podkarpackiego za skuteczną realizację pomysłu połączenia Szpitala Miejskiego z Obwodem Lecznictwa Kolejowego i wdrożenie zapisów porozumienia. Jednocześnie składa także podziękowania Dyrekcji, członkom Rady Społecznej i wszystkim pracownikom Szpitala, z którymi miał okazję współpracować przez ostatnie trzy lata, doceniając ich fachowość i zaangażowanie w zapewnienie opieki zdrowotnej dla mieszkańców Przemyśla.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl