10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

10-lecia stoku narciarskiego w Przemyślu.

W niedzielę 28 lutego br. w  Bibliotece Publicznej odbyły się uroczyste obchody 10-lecia stoku narciarskiego w Przemyślu. Podczas ceremonii wyróżniono osoby, które zaangażowane były w projekt, budowę oraz utrzymanie stoku. Nagrody otrzymali także pracownicy, szkoleniowcy oraz narciarze, którzy zdobyli liczne nagrody w wielu imprezach narciarskich.
Organizatorem był Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Gościem honorowym był Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński. Na zakończenie wszyscy zaproszeni gości mogli degustować przepiękny tort przygotowany specjalnie na ta okazję.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl