15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza na spotkanie

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza organizacje społeczne na spotkania konsultacyjne w woj. podkarpackim w dniach 10 – 12 marca 2016 r., których celem jest wspólne zdiagnozowanie najważniejszych problemów dotyczących praw człowieka, poszukiwanie rozwiązań, poruszanie tematów istotnych dla sektora pozarządowego i społeczeństwa obywatelskiego w woj. podkarpackim. Spotkania z Rzecznikiem będą odbywały się według kolejności w: Rzeszowie, Strzyżowie, Sanoku, Przemyślu.
W dniu 10 marca 2016 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się debata: Wolność sumienia i religii w świetle art. 53 Konstytucji RP.


Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Przemyślu odbędzie się w dniu 12 marca 2016 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, Budynek A, sala wielofunkcyjna (I piętro), ul. Grodzka 8, w godz. 10.00 - 12.00. Temat spotkania: Prawa obywatela w praktyce – respektowanie, problemy z ich realizacją, praktyki dyskryminacyjne.

 


 

Zgłoszenie uczestnictwa w wybranych spotkaniach (można wziąć udział w więcej niż jednym) należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.spotkaniaregionalne.rpo.gov.pl.
Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z zarejestrowaniem uczestnika. Organizatorzy nie wysyłają potwierdzeń przyjęcia zgłoszenia.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres:


ZAPRASZAMY

 

PDFZaproszenie na spotkania Rzecznika Praw Obywatelskich.pdf
 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 01-03-2016 10:34