-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Poradnik o współpracy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z publikacji Zlecamy pożytecznie, wydajemy z pożytkiem. Poradnik dla jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, która jest podsumowaniem projektu "Zlecamy pożytecznie, wydajemy z pożytkiem", który Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides realizowały w całym kraju.

W publikacji znajdziecie Państwo prawne podsumowanie zasad współpracy, opisanie jej z punktu widzenia organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, a także podsumowanie dobrych i złych praktyk w tym zakresie. W poradniku urzędnicy i organizacje pozarządowe znajdą także wzory ankiet, które mogą być dla nich dobrym narzędziem do sprawdzenia, czy wszystkie elementy tej współpracy są właściwie realizowane przez określony urząd i na ich podstawie określić, co jeszcze można zrobić, aby ta współpraca była lepsza.

Poradnik można także pobrać na stronach Fundacji (www.okst.pl, www.frdl.rzeszow.pl , www.bonafides.pl ).

 

PDFZlecamy_pozytecznie_wydajemy z pozytkiem_poradnik.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl