2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Super-Technik z ZSEiO w Przemyślu

Z satysfakcją pragniemy poinformować o sukcesie edukacyjnym i wychowawczym Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Technik Absolwent Roku", który jest organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Warszawie, pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Absolwent ZSEiO, (uczeń klasy IV Technikum Nr 4 w roku szkolnym 2014/2015) Hubert Nodżak-Pluta w etapie finałowym zajął pierwsze miejsce w specjalności „technik teleinformatyk" i otrzymał zaszczytny tytuł SUPER-TECHNIK.
Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Organizatora Konkursu do IX edycji, która odbyła się w 2015 r., wpłynęło 78 zgłoszeń absolwentów i finalistów etapu szczebla oddziałowego. Po wnikliwej ocenie całokształtu i osiągnięć każdego absolwenta i biorąc pod uwagę liczbę zdobytych punktów Komisja Konkursowa ustaliła kolejność w poszczególnych specjalnościach. W tej klasyfikacji, Hubert Nodżak-Pluta okazał się być najlepszym w swojej specjalności i zajął najwyższe miejsce w kraju. Wręczenie dyplomów oraz nagród dla SUPER-TECHNIKÓW odbyło się 10 grudnia 2015 r. w Kinotece Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Oficjalne pisma potwierdzające ten sukces wraz z gratulacjami i wyrazami uznania, Dyrekcja ZSEiO otrzymała w dniu 15.02.2016 r. od Organizatorów Konkursu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Warszawie oraz od Oddziału SIMP w Rzeszowie.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl