2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Czy wiesz jak zachowywać się na ścieżce rowerowej? Rusza akcja edukacyjna przemyskiej Straży Miejskiej.

W Przemyślu mamy już około 31 kilometrów ścieżek rowerowych - tylko w ostatnim roku w ramach Tras Rowerowych w Polsce Wschodniej zostało wybudowanych 6, 3 km tras dla rowerzystów. Na dzisiejszej (18 lutego) konferencji prasowej Prezydent Miasta Robert Choma oraz Komendant Straży Miejskiej Jan Geneja rozmawiali z dziennikarzami o zagrożeniach, prawach i obowiązkach wszystkich uczestników ruchu na ścieżkach, a także ulicach miasta, czyli pieszych rowerzystów oraz kierowców.

Jednocześnie rozpoczęta została akcja edukacyjna Straży Miejskiej, która będzie prowadzona zarówno przed i w trakcie sezonu rowerowego za pośrednictwem mediów, jak w przemyskich szkołach, a także bezpośrednio na trasach rowerowych, gdzie będą rozdawane mieszkańcom ulotki informacyjne.

ulotka_rowery_1.jpeg

ulotka_rowery_2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl