2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakochani w Przemyślu – pierwsza taka impreza w mieście.

Niedawno powstały Przemyski Klaster Turystyczny zaproponował mieszkańcom miasta wiele ciekawych i oryginalnych atrakcji w trakcie pierwszej przygotowanej przez tworzące go podmioty inicjatywy. Pod hasłem „Zakochani w Przemyślu” 14 lutego w wielu miejscach w Przemyślu zakochani mogli na różne sposoby mogli wyrazić swoje uczucia, nie tylko do „drugiej połówki”, ale także rodzinnego miasta.

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej przygotowało Walentynki dla Singli i propozycję romantycznego seansu filmowego z nieznajomym/nieznajomą, a w przemyskim kościele oo. Franciszkanów przewodnicy turystyczni czekali na tych, którzy chcieli się zapoznać z historią św. Walentego przed ołtarzem z relikwiami świętego. Najważniejsze wydarzenia związane ze świętem zakochanych miały miejsce na przemyskim Rynku. To tutaj można było wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami dla zakochanych i singli, kupić i zjeść stworzone z sercem – ręcznie robione wyroby cukiernicze i ceramiczne dla zakochanych, zawiesić swoją walentynkę na drzewie - dowód swojej sympatii w postaci czerwonych serduszek z podpisami. Całości towarzyszyła muzyka i pokaz wizualizacji na ścianie Urzędu Miejskiego.

 

 

Impreza pod nazwą „Zakochani w Przemyślu” to pierwsza inicjatywa Przemyskiego Klastra Turystycznego, zrzeszającego ponad 40 firm i instytucji z Przemyśla i okolicznych gmin.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl