11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakochani w Przemyślu – pierwsza taka impreza w mieście.

Niedawno powstały Przemyski Klaster Turystyczny zaproponował mieszkańcom miasta wiele ciekawych i oryginalnych atrakcji w trakcie pierwszej przygotowanej przez tworzące go podmioty inicjatywy. Pod hasłem „Zakochani w Przemyślu” 14 lutego w wielu miejscach w Przemyślu zakochani mogli na różne sposoby mogli wyrazić swoje uczucia, nie tylko do „drugiej połówki”, ale także rodzinnego miasta.

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej przygotowało Walentynki dla Singli i propozycję romantycznego seansu filmowego z nieznajomym/nieznajomą, a w przemyskim kościele oo. Franciszkanów przewodnicy turystyczni czekali na tych, którzy chcieli się zapoznać z historią św. Walentego przed ołtarzem z relikwiami świętego. Najważniejsze wydarzenia związane ze świętem zakochanych miały miejsce na przemyskim Rynku. To tutaj można było wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami dla zakochanych i singli, kupić i zjeść stworzone z sercem – ręcznie robione wyroby cukiernicze i ceramiczne dla zakochanych, zawiesić swoją walentynkę na drzewie - dowód swojej sympatii w postaci czerwonych serduszek z podpisami. Całości towarzyszyła muzyka i pokaz wizualizacji na ścianie Urzędu Miejskiego.

 

 

Impreza pod nazwą „Zakochani w Przemyślu” to pierwsza inicjatywa Przemyskiego Klastra Turystycznego, zrzeszającego ponad 40 firm i instytucji z Przemyśla i okolicznych gmin.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 17-02-2016 15:54
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 17-02-2016 15:58