6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PREZES FEDERACJI ORGANIZACJI POLSKICH NA UKRAINIE W PRZEMYŚLU

       W dniu 29 czerwca br. Prezydenta Miasta Przemyśla Robert Choma spotkał się z Panią Emilią Chmielową, Prezesem Organizacji Polskich na Ukrainie.

      W trakcie spotkania Pani Prezes przedstawiła aktualne informacje dotyczące różnych form działalności organizacji polskich na Ukrainie. Omówiono także stan przygotowań do VI Festiwalu Kultury Polskiej na Ukrainie, który planowany jest na początek listopada br.

 

Prezydent Miasta zadeklarował pomoc dla inicjatywy spotkania w Przemyślu przedstawicieli oświaty polskiej na Ukrainie i oświaty ukraińskiej w Polsce. Po południu Pani Emilia Chmielowa spotkała się z przedstawicielami przemyskiego Oddziału Związku Ukraińców w Polsce.

 

 

 

 

 

 

Janusz Czarski

Pełnomocnik Prezydenta

d/s kontaktów i Współpracy Miasta Przemyśla z Ukrainą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JPGEmilia Chmielowa

Opublikował:  | Data publikacji: 30-06-2006 14:46
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:41
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl