5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PODZIĘKOWANIA DLA PREZYDENTA MIASTA PRZEMYŚLA OD GIMNAZJUM SALEZJAŃSKIEGO

  W dniu 10 czerwca br. w Gimnazjum Salezjańskim im. Ks. Augusta Czartoryskiego w Przemyślu odbyła się uroczystość patrona szkoły. Obchody rozpoczęły się od Mszy Świętej odprawionej pod przewodnictwem ks. Tadeusza Rozmusa Inspektora Krakowskiej Prowincji Salezjanów.

   Po Mszy Świętej kolejnym punktem uroczystości była akademia okolicznościowa. Część artystyczna służyła prezentacji projektu w ramach programu INTERREG II – Młodzieżowe Forum Współpracy Transgranicznej. Święto patrona stało się również okazją do uhonorowania osób, które wspierają działalność placówki. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie przekazali podziękowania dla Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla za okazaną pomoc i opiekę nad szkołą.

 

 

 

 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGpodziekowania

Opublikował:  | Data publikacji: 12-06-2006 12:53
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:41
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl