15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie do współpracy przy organizacji III Dnia Dziecka dla Dzieci Niepełnosprawnych

Przemyska Kongregacja Kupiecka zwraca się z prośbą o pomoc w organizacji III Dnia Dziecka dla Dzieci Niepełnosprawnych, który odbędzie się w niedzielę 29 maja 2016 r. na placu grillowo- piknikowym Hotelu Accademia, w godz. 11.30 - 16.30. Będzie to impreza charytatywna dla około 200-220 dzieci wraz z opiekunami i rodzicami. Proponujemy dla dzieci 5 godzin zabawy, rozrywki i konkursów, w tym: 2 posiłki, ciastka, lody, owoce, napoje itp.; pokazy sprzętu Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Ratownictwa Medycznego, Policji, SOK; konkursy: malowania, tańca, recytatorski. Wszystkie Konkursy z nagrodami!

Ponadto malowanie twarzy dla dzieci (FHU ORIFLAME), zjeżdżalnie, dmuchawce, wata cukrowa, popcorn; przejazd konikami i bryczką; pokazy szkoły tańca A-Z. Wystąpi także Pan Bazyl dla dzieci i maskotka chodząca Miś –Pikuś Pan.

Wspólne gry i zabawy będą prowadzone przez profesjonalistów.

Prosimy o pomoc poprzez wystawienie dziecięcych zespołów wokalno-muzycznych, tanecznych, wystawienie na żywo bajki dla dzieci, itp. Potrzebne: napoje, owoce, słodycze, farby, kredki bloki rysunkowe, zabawki, itp.

W zamian za pomoc gwarantujemy reklamę w lokalnych mediach, na zaproszeniach i plakatach oraz na stronie  internetowej www.kongregacjaprzemyska.com .

 

Z kupieckim pozdrowieniem:

Prezes Zarządu PKK Ryszard Miłoszewski, tel, 609 440 774;           
Sekretarz Zarządu PKK Anna Szpak, tel, 601 520 633

 

                                              

 

Opublikował: Robert Gawlik | Data publikacji: 11-02-2016 08:38