4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

STYPENDIUM TWÓRCZE

      Wydział Kultury, Promocji i Współpracy Urzędu Miejskiego w Przemyślu informuje , że - podobnie jak w latach ubiegłych - można składać wnioski o przyznanie stypendium twórczego. Mogą się o nie ubiegać osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz ochroną dóbr kultury.

      Szczegółowe zasady ubiegania się o stypendium określa Regulamin, który można otrzymać w Wydziale Kultury, Promocji i Współpracy, Rynek 1, p. 32, tel. 16 678-31-70.
      Wnioski w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Stypendium Twórcze” przyjmuje Kancelaria Ogólna Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1 (parter) do dnia 15 czerwca 2006r.

źródło: Wydział Kultury, Promocji i Współpracy
dodał: Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

Opublikował:  | Data publikacji: 04-05-2006 14:02
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:35
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl