2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie zimowe 2016

W województwie podkarpackim ferie zimowe zaczynają się 15 lutego i trwają do 28 lutego. Mając na uwadze zagrożenia związane z okresem zimowym oraz zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży z terenu naszego Miasta a także osób, które będą wypoczywać w tym okresie na terenie Przemyśla, prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie:

  1. Ministerstwa Edukacji Narodowej pod adresem https://men.gov.pl/strony/juz-18-stycznia-rozpoczynaja-sie-ferie-zimowe-w-szkolach.html.
  2. Wojewódzkiej Inspekcja Transportu Drogowego uruchomiła telefon kontaktowy: 17 850 46 71 oraz stronę internetową http://rzeszów.pl/bezpieczny-autokar w celu umożliwienia zgłoszenia kontroli autobusu przed planowanym wyjazdem.

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie uruchomiło infolinie 728 832 622 w celu sprawdzenia wiarogodności organizatorów zimowych wypoczynków.

ferie-zimowe.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl