1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Debata na temat komunikacji publicznej.

20 stycznia w Urzędzie Miejskim odbyła się debata na temat komunikacji publicznej w Przemyślu, a także na terenie innych gmin obsługiwanych przez Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Do udziału w spotkaniu prowadzonym przez Zastępcę Prezydenta Grzegorza Haydera zaproszeni zostali m.in. wójtowie gmin: Przemyśl, Żurawica, Krasiczyn, Medyka, radni Rady Miejskiej w Przemyślu, przewodniczący zarządów osiedli w Przemyślu, Prezes, Rada Nadzorcza i związki zawodowe  MZK Sp. z o.o., przewodniczący Rad Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta, przedstawiciele Urzędu.

Zastępca Prezydenta szczegółowo przestawił informacje nt. obecnego stanu MZK i transportu publicznego, zarówno organizacyjne, jak i finansowe aspekty jego funkcjonowania, inwestycje przeprowadzone w ostatnich latach, a także porównanie z innymi miastami podobnej wielkości, jak Przemyśl. Sformułowane w prezentacji problemy stały się podstawą do dyskusji zgromadzonych na spotkaniu.

MZK_1.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl