20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

WIZYTA STUDYJNA

      W piątek 24 marca 2006 br. miała miejsce wizyta studyjna przedstawicieli firmy KANTOR Polska Sp. z o.o. Pana Macieja Jednakiewicza – eksperta ds. opracowywania studiów wykonalności oraz Wojciecha Janczukowicza – eksperta ds. opracowań oddziaływania na środowisko.

Była to wizyta poprzedzająca  przygotowanie studium wykonalności i raportu oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn.: „Modernizacja Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu”. Bezpłatne opracowanie w/w dokumentów (niezbędnych do ubiegania się o środki finansowe Unii Europejskiej) jest możliwe dzięki środkom finansowym Unii Europejskiej w ramach Programu Phare 2003/004-379.01.08 „Wsparcie procesu wdrażania ZPORR na poziomie centralnym i regionalnym”.
Termin realizacji projektu–  do końca  kwietnia 2006 roku.

Beata Żyła
Wydział Inwestycji i Strategii Rozwoju UM
dodał: Witold Wołczyk
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl